Yonca Balyası

Lütfen Arayın 05335467189 Yonca Balyası

Araç Üstü Yükleme Fiyatımızdır.

Size özel fiyat için 0533 546 7189 numaralı telefondan Osman ŞİMŞEKLİ ile iletişime geçin.

wwww.yoncabalyasi.com - www.yoncabalyasatisi.com


Türkiye'nin en kaliteli yoncaları Konya ili KARAPINAR ilçesinde yetiştirilir. Şimşekli Tarım Ürünleri olarak bu yoncaların içerisinden itina ile seçmiş olduğumuz yoncaları uzman ekiplerimiz sayesinde 1 yıl stok garantili olarak adresinize teslim ediyoruz.


Kaliteli bir yonca balyası hazırlamak bizim işimizdir.

İŞTE SİZİN ARAMIŞ OLDUĞUNUZ ÖZELLİKLER.

* Yaprağı bol ve sapı ince olan yonca,yağmurlama sulama sistemi ile sulaması yapılır,Yabancı otu bulunmayan Yaprak rengi,yonca boyu uygun yoncalar tercih edilir.

* %10 Çiçeklenme evresinde özel biçim makinaları ile biçimi yapılan yonca renk,koku,enerji ve protein kaybına uğramadan kurutulur. Uzman ekiplerimiz yonca tavını belirleyerek Yaprak kaybını önlemek için gece düşen nemle birlikte balyalama işlemine geçilir. Kullandığımız balya makinaları yonca yapraklarına zarar vermeden düzgün kesimli çift ipli ithal Welger ve Agco makinalarıdır. Balya ağırlıkları 25 ile 30 kg arasıdır.


KALİTELİ BİR YONCA BALYASI SADECE KALİTELİ BİR YONCADAN YAPILIR.

KALİTELİ SINIF BİR YONCA ANCAK BİZİMLE ANLAM KAZANIR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu
  • 0,00 TL
  • Vergiler Hariç: 0,00 TL

Etiketler: kaliteli yonca balyası, birinci sınıf yonca balyası, türkiyenin birinci sınıf yonca balyası, en iyi yonca balyası, karapınar yonca balyası, konya karapınar, bol yapraklı yonca balyası, ince saplı yonca balyası, en iyi yonca balyası, şimşekli tarım, yeşil renkli yonca balyası, karapınar yonca balyası, yonca, balya, sap balya, yonca balya, en iyi yonca, yeşil yonca balyası, 1.sınıf yonca balyası, türkiye yonca balyası, yonca ürünü, balya satışı, yonca balya satışı, konya yonca balya satışı